CIEKAWOSTKI O AUCIE

„Kiedy człowiek może zrealizować marzenie całego dzieciństwa, a przy tym stworzyć coś unikatowego, jest najszczęśliwszą osobą na świecie.”

Wóz, który prezentuję to jak dotąd jedyna dokładna kopia taksówki grającej w większości odcinków legendarnego serialu „Zmiennicy” Stanisława Barei. Pojazd zakupiłem w 2008 roku w Szczecinie od leciwego Pana Henryka, który z kolei kupił go na początku lat 90-tych z ówczesnego Urzędu Województwa Szczecińskiego. Auto pierwotnie biało-rdzawe przez cztery lata przeszło remont generalny oraz zostało dokładnie odtworzone na wzór serialowego Fiata 125p rocznik 1979-1980. Setki godzin spędzonych nad serialem pozwoliły na dokładne odwzorowanie szczegółów modelu.

Na sprężynowanej tylnej kanapie żółtej WPT1313, możecie poczuć ducha PRL-u, a przy odrobinie szczęścia może uda się Wam znaleźć lewe dolary ukryte tam przez Krashana Bahmaramandżare.

OFERTA I CENNIK

Wynajmij niepowtarzalnego, polskiego klasyka, żółtą taksówkę Fiata 125p - WPT 1313!

Jeśli chcesz zadziwić znajomych, gości, sprawić komuś niespodziankę znalazłeś doskonałą alternatywę do plastikowych limuzyn.
Mogę zawieźć Cię do ślubu, na wieczór panieński lub kawalerski, na studniówkę czy po prostu zrobić rundkę po mieście np. z Twoimi rodzicami czy gośćmi.
Mogę również wypożyczyć legendarną 1313 np. do sesji zdjęciowych.

Wszystkie ceny są cenami poglądowymi. Uzależnione są głównie od ilości przejechanych kilometrów i poświęconego czasu.
Podane poniżej ceny nie są ofertą handlową.

GALERIA ZDJEC

KONTAKT

ZMIENNICY.WPT1313@GMAIL.COM

+48 505 348 131